SUPA24
Остало
Остало
Остало
939 727 €
(2 373 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
396 м²
Avenida Boa Viagem, Recife

спаваћа собаatypical
равно396 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Desfrute do estilo de vida exclusivo e luxuoso em um dos endereços mais cobiçados de Boa Viagem. Apresentamos este magnífico apartamento no prestigiad...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Avenida Boa Viagem, Recife
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству