SUPA24
Остало
Остало
Остало
497 653 €
(3 505 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
142 м²
Rua Artur Muniz, Recife

спаваћа собаatypical
равно142 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Viva a cidade de um novo jeito!
O Bossa Segundo Jardim inova em moradia, com opções 2 a 4 suítes, com varanda gourmet.

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Rua Artur Muniz, Recife
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству