SUPA24
Остало
Остало
Остало
117 744 €
(1 490 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
79 м²
Rua 1o de Janeiro, Praia Grande

спаваћа собаatypical
равно79 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento à venda na Vila Mirim, Praia Grande/SP!Fica à 100 metros da Praia, prédio com elevador, interfone, portaria, gás encanado, Salão de Festas...

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Rua 1o de Janeiro, Praia Grande
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Litoral Palace Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству