Листа понуда
30
30
30
40 142 €
(934 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
43 м²
RUA EMBARE, Praia Grande
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
43 м²
купатила
Преведи на Енглески
**Apartamento 1 Dormitório | 300m da Praia na Guilhermina**
Excelente oportunidade para quem busca praticidade e uma ótima localização no litoral.
E...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Природно светло
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
2дана
Ажурирано:
2дана
Пријави оглас
Локалитети
RUA EMBARE, Praia Grande
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.