Листа понуда
15
15
15
62 273 €
(944 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
66 м²
AVENIDA PARIS, Praia Grande
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
66 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
APARTAMENTO À VENDA CANTO DO FORTE (PRAIA GRANDE/SP)
3 dormitórios | 2 banheiros | 1 vaga de garagem
2º andar em escada imóvel bem ventilado e ens...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
7дана
Ажурирано:
7дана
Пријави оглас
Локалитети
AVENIDA PARIS, Praia Grande
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.