Листа понуда
9
9
9
45 679 €
(1 114 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
41 м²
RUA TEOFILA VANDERLINDE, Praia Grande
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
41 м²
купатила
Преведи на Енглески
////Apartamento - 150m da Praia e próximo ao Centro da Ocian/////
01 quarto,
sala,
cozinha,
banheiro social,
01 vaga de garagem.
- 41,44 m2 área úti...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
7дана
Ажурирано:
7дана
Пријави оглас
Локалитети
RUA TEOFILA VANDERLINDE, Praia Grande
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.