SUPA24
Остало
Остало
Остало
45 835 €
(1 118 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
41 м²
RUA TEOFILA VANDERLINDE, Praia Grande

спаваћа собаatypical
равно41 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

////Apartamento - 150m da Praia e próximo ao Centro da Ocian/////

01 quarto,
sala,
cozinha,
banheiro social,
01 vaga de garagem.

- 41,44 m2 área úti...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

RUA TEOFILA VANDERLINDE, Praia Grande
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Alô Imóveis Baixada

Слични огласи

Слично у иностранству