SUPA24
Остало
Остало
Остало
743 849 €
(3 719 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
200 м²
Avenida Marechal Mallet, Praia Grande

спаваћа собаatypical
равно200 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

- Sobre a Localização:

Imóvel com excelente localização, próximo das principais vias da cidade. O Local possui infraestrutura completa como: Mercado...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторОдвојени тоалетКухињски апаратиДрвени подВисоки плафониПриродно светлоНамештенМодерни стилПогодно за кућне љубимце

Друго
Старост понуде: 17дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Avenida Marechal Mallet, Praia Grande
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

TORRE FORTE IMÓVEIS

Слични огласи

Слично у иностранству