SUPA24
Остало
Остало
Остало
118 456 €
(1 260 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
94 м²
RUA AFONSO CHAVES, Praia Grande

спаваћа собаatypical
равно94 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento amplo na Vila Assunção Praia Grande/SP

Apresentamos este excelente apartamento localizado em uma das regiões mais valorizadas de Praia G...

Друго
Старост понуде: 25дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

RUA AFONSO CHAVES, Praia Grande
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Agência Da Praia Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству