SUPA24
Остало
Остало
Остало
110 908 €
(1 290 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
86 м²
RUA COPACABANA, Praia Grande

спаваћа собаatypical
равно86 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento com 2 Suítes semimobiliado!
Localizado na Praia Grande no Bairro da Guilhermina a 3 quadras do Mar ao lado dos comércios locais, o imóvel...

Друго
Старост понуде: 25дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

RUA COPACABANA, Praia Grande
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Agência Da Praia Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству