Листа понуда
12
12
12
281 952 €
(2 104 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
134 м²
Porto Belo
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
134 м²
купатила
2+
- construtora Artcon
R. Armando Luiz Kormann, 57, Porto Belo - SC
O APARTAMENTO
03 suítes sendo uma master
Área de circulaçã...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Ходник
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
1дана
Ажурирано:
1дана
Пријави оглас
Локалитети
Porto Belo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Прикажи имејл
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2