SUPA24
Остало
Остало
Остало
222 141 €
(2 178 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
102 м²
Porto Belo

спаваћа собаatypical
равно102 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Localizado no bairro de Perequê, em Porto Belo, este apartamento padrão com 102 m² de área útil é a oportunidade perfeita para quem busca um novo lar....

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Porto Belo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству