SUPA24
Остало
Остало
Остало
187 962 €
(1 709 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
110 м²
RUA ITAPEMA, Porto Belo

спаваћа собаatypical
равно110 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento à venda, há 1 quadra do mar, incluindo:
*3 Dormitórios com ar condicionado, sendo 1 suíte.
*Sala de Estar/Jantar.
*Cozinha Planejada co...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

RUA ITAPEMA, Porto Belo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству