Листа понуда
22
22
22
259 566 €
(1 373 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
189 м²
Rua Afonso Pena, Ponta Grossa
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
189 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Edifício Sunview em construção, 2 apartamentos por andar, previsão de entrega para julho de 2028.
O apartamento dispõe de 3 suítes. A área social c...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
3дана
Ажурирано:
3дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua Afonso Pena, Ponta Grossa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Прикажи имејл
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2