SUPA24
Остало
Остало
Остало
136 542 €
(586 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
233 м²
RUA ALBERTO TORRES, Ponta Grossa

спаваћа собаatypical
равно233 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Belíssimo e espaçoso apartamento à venda, no Edifício Vancouver. Que, além de oferecer localização privilegiada, no bairro do Jardim América, próximo ...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

RUA ALBERTO TORRES, Ponta Grossa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству