SUPA24
Остало
Остало
Остало
512 654 €
(939 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
546 м²
Rua Doutor Paula Xavier, Ponta Grossa

спаваћа собаatypical
равно546 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Edifício Palazzo Masini

Amplo e sofisticado apartamento com 4 suítes, sendo 1 master com closet. Conta com sala de TV, sala de estar, sala de jantar,...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 9дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rua Doutor Paula Xavier, Ponta Grossa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству