SUPA24
Остало
Остало
Остало
33 665 €
(673 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
50 м²
Rua Pedro Beninca, Ponta Grossa

спаваћа собаatypical
равно50 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Excelente apartamento com cozinha integrada a área de serviço,sala ampla, banheiro social, dois dormitórios, no segundo andar sendo um lance de escada...

Друго
Старост понуде: 18дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rua Pedro Beninca, Ponta Grossa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству