SUPA24
Остало
Остало
Остало
60 543 €
(513 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
118 м²
RUA ANTONIO LUIZ PINTO, Poços de Caldas

спаваћа собаatypical
равно118 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento para venda no Santa Angela 5 minutos do Centro de Poços de Caldas. Com 02 quartos sendo 01 suite com 118M²

Друго
Старост понуде: 14дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

RUA ANTONIO LUIZ PINTO, Poços de Caldas
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству