SUPA24
Остало
Остало
Остало
39 459 €
(745 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
53 м²
Poços de Caldas

спаваћа собаatypical
равно53 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Este apartamento padrão, localizado no bairro Boa Esperança II, em Poços de Caldas, está disponível para venda. O imóvel possui uma área útil de 53.90...

Друго
Старост понуде: 25дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Poços de Caldas
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству