SUPA24
Остало
Остало
Остало
162 329 €
(1 353 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
120 м²
Rua Marechal Floriano Peixoto, Poá

спаваћа собаatypical
равно120 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

***APARTAMENTO A VENDA NO MORRO DO MALUF- NA PRAIA DE PITANGUEIRAS - ANDAR ALTO ***Apartamento alto padrão, todo iluminado, com localização privilegi...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Rua Marechal Floriano Peixoto, Poá
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Dunamis Negócio Imobiliáriarios LTDA

Слични огласи

Слично у иностранству