SUPA24
Остало
Остало
Остало
38 049 €
(604 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
63 м²
Rua Angelino Stella, Piracicaba

спаваћа собаatypical
равно63 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

63 m²
2 dormitórios, sendo 1 suíte
Sala de TV com sacada
Cozinha americana
Banheiro social
Área de serviço
2 vagas de garagem
3º andar c/ ELEVA...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Rua Angelino Stella, Piracicaba
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству