SUPA24
Остало
Остало
Остало
189 117 €
(856 € / м²)
Распродаја
4
2+
221 м²
Pelotas

спаваћа соба4
равно221 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Do you know that dream apartment? Rich in details, good taste, cozy and fine finish? This is the ideal! First floor: Living room with 2 rooms with fir...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 73дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Pelotas
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Rede Internacional de Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству