SUPA24
Остало
Остало
Остало
97 220 €
(1 215 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
80 м²
RUA NELSON PERINI, Paulínia

спаваћа собаatypical
равно80 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento à venda no Condomínio Brisa da Mata, com localização privilegiada e fácil acesso às rodovias Anhanguera e Zeferino Vaz, garantindo pratici...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

RUA NELSON PERINI, Paulínia
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству