SUPA24
Остало
Остало
Остало
129 860 €
(1 998 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
65 м²
Rua Coronel Miguel Sátyro, Patos

спаваћа собаatypical
равно65 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Incrível apartamento no principal cartão-postal de João Pessoa, localizado no elegante Ondas do Atlântico Residence, no desejado bairro de Cabo Branco...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Coronel Miguel Sátyro, Patos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Trovu Imobiliária

Слични огласи

Слично у иностранству