SUPA24
Остало
Остало
Остало
64 921 €
(1 014 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
64 м²
Palma Sola

спаваћа собаatypical
равно64 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

O imóvel possui sala ampla integrada à cozinha, criando um ambiente contemporâneo, acolhedor e perfeito para o dia a dia e para receber visitas. A int...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторОдвојени тоалетПриродно светло

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Palma Sola
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Слични огласи

Слично у иностранству