SUPA24
Остало
Остало
Остало
65 733 €
(1 027 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
64 м²
Palma Sola

спаваћа собаatypical
равно64 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento à venda no Condomínio Residencial Bosque Clube, em Cotia, ideal para quem busca conforto, segurança e qualidade de vida. O imóvel possui 6...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Palma Sola
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Слични огласи

Слично у иностранству