Листа понуда
30
30
30
117 744 €
(1 338 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
88 м²
Avenida Barão do Rio Branco, Palhoça
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
88 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Apartamento com 88,16 m² privativos, localizado no bairro Centro, em Palhoça.
O imóvel possui sala de estar, sacada com churrasqueira a carvão e vist...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Тип зграде:
Друго
Опрема:
Друго
Старост понуде:
22дана
Ажурирано:
4дана
Пријави оглас
Локалитети
Avenida Barão do Rio Branco, Palhoça
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.