SUPA24
Остало
Остало
Остало
66 630 €
(1 190 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
56 м²
Osasco

спаваћа собаatypical
равно56 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento à venda no Condomínio Dom Lugo Padroeira | Conforto, praticidade e lazer completo!

Excelente apartamento com 56 m², muito bem distribuíd...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Osasco
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

RE/MAX Agility

Слични огласи

Слично у иностранству