Листа понуда
18
18
18
123 024 €
(2 197 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
56 м²
Avenida Yara, Osasco
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
56 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
APARTAMENTO A VENDA NA VILA YARA, OSASCO/SP -
Com 2 dormitórios, sendo 1 suíte com armários embutidos e cama de casal, além de um banheiro social. A...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Тип зграде:
Друго
Опрема:
Друго
Старост понуде:
22дана
Ажурирано:
4дана
Пријави оглас
Локалитети
Avenida Yara, Osasco
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Прикажи имејл
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2