SUPA24
119 606 €
(1 329 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
90 м²
Rua Doutor Tavares de Macedo, Niterói

спаваћа собаatypical
равно90 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

ICARAÍ - 2 QUARTOS (1 SUÍTE) E VAGA DE GARAGEM NO MIOLO DE ICARAÍ

Apartamento com 2 quartos (1 suíte) e vaga de garagem, reformado, com vista livre...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Rua Doutor Tavares de Macedo, Niterói
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

SPIN Inovações Imobiliárias

Слични огласи

Слично у иностранству