SUPA24
Остало
Остало
Остало
72 611 €
(931 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
78 м²
Estrada Pacheco de Carvalho, Niterói

спаваћа собаatypical
равно78 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento Garden à venda na Reserva Natural Niterói | 3 quartos | suíte | lazer completo

Excelente oportunidade de apartamento garden à venda em N...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Estrada Pacheco de Carvalho, Niterói
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Kiffer Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству