SUPA24
Остало
Остало
Остало
59 641 €
(840 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
71 м²
RUA DIONISIO ERTHAL, Niterói

спаваћа собаatypical
равно71 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Excelente Apartamento de 2 Quartos com Vista Livre!

Apartamento composto por sala ampla em 2 ambientes com ar-condicionado split, 2 quartos, sendo 1 ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

RUA DIONISIO ERTHAL, Niterói
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

SPIN Inovações Imobiliárias

Слични огласи

Слично у иностранству