SUPA24
Остало
Остало
Остало
521 199 €
(1 737 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
300 м²
PRAIA JOAO CAETANO, Niterói

спаваћа собаatypical
равно300 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

À venda um incrível apartamento em frente à Praia João Caetano, no prestigiado bairro do Ingá, em Niterói. Esta é uma oportunidade única para quem bus...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 9дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

PRAIA JOAO CAETANO, Niterói
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству