SUPA24
Остало
Остало
Остало
42 375 €
(530 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
80 м²
Rua Padre Augusto Lamego, Niterói

спаваћа собаatypical
равно80 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento à venda em São Lourenço Niterói | 2 quartos | suíte | dependência

Excelente oportunidade de apartamento à venda em São Lourenço, Niterói...

Друго
Старост понуде: 14дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Rua Padre Augusto Lamego, Niterói
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Kiffer Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству