SUPA24
Остало
Остало
Остало
597 946 €
(2 345 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
255 м²
Rua Marechal Deodoro da Fonseca, Mauá

спаваћа собаatypical
равно255 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento reformado, fino acabamento na praia de Pitangueiras, Guarujá, localização privilegiada, imóvel amplo e confortável, mobiliado, claro e are...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Marechal Deodoro da Fonseca, Mauá
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству