SUPA24
Остало
Остало
Остало
426 885 €
(1 809 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
236 м²
Rua Ernâni Lacerda de Athayde, Londrina

спаваћа собаatypical
равно236 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

(Atualizado 11/05/2026)

A Imobiliária Human Imóveis em Londrina, apresenta:

Edifício Le Blanc - Plaenge

Viva o melhor da sofisticação e praticid...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Ernâni Lacerda de Athayde, Londrina
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству