Листа понуда
16
16
16
126 293 €
(2 631 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
48 м²
Londrina
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
48 м²
купатила
Преведи на Енглески
(Atualizado 27/04/2026)
A Imobiliária Human Imóveis em Londrina, apresenta:
Edifício JH Palhano - Construtora THÁ
Apartamento com 48m² 01 dormitó...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Намештен
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Тип зграде:
Друго
Опрема:
Друго
Старост понуде:
10дана
Ажурирано:
3дана
Пријави оглас
Локалитети
Londrina
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Прикажи имејл
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2