Листа понуда
6
6
6
40 843 €
(908 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
45 м²
Rua Tanganica, Londrina
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
45 м²
купатила
Преведи на Енглески
OPORTUNIDADE APARTAMENTO NO CONDOMÍNIO VILA DOS IPÊS
Excelente opção para quem busca conforto, praticidade e um ótimo custo-benefício!
Detalhes do ...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Тип зграде:
Друго
Опрема:
Друго
Старост понуде:
16дана
Ажурирано:
1дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua Tanganica, Londrina
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.