SUPA24
Остало
Остало
Остало
182 836 €
(1 885 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
97 м²
Avenida das Letras, Jacareí

спаваћа собаatypical
равно97 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento no Villa Branca no Condomínio The Four Resort Club em Jacareí

Apartamento localizado no bairro Villa Branca, uma das regiões mais valoriz...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Avenida das Letras, Jacareí
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству