SUPA24
Остало
Остало
Остало
102 363 €
(1 101 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
93 м²
Rua Miguel Esper, Jacareí

спаваћа собаatypical
равно93 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Localizado em frente ao Parque da Cidade, com vista aberta para Jacareí, este apartamento está em uma das regiões mais estratégicas do município, no b...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Rua Miguel Esper, Jacareí
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству