SUPA24
Остало
Остало
Остало
48 431 €
(1 101 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
44 м²
Rua Pedro Gonçalves, Jacareí

спаваћа собаatypical
равно44 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento à Venda no Condomínio Vista Bela Jacareí/SP2 Dormitórios 44,60 m² Excelente Localização e Estrutura CompletaDescubra o conforto e a pra...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

СпратПриродно светлоОтворени животни простор

Друго
Старост понуде: 13дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Rua Pedro Gonçalves, Jacareí
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству