SUPA24
Остало
Остало
Остало
39 288 €
(935 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
42 м²
Itaquaquecetuba

спаваћа собаatypical
равно42 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento 42m², com 2 dormitórios, 1 banheiro, cozinha e 1 vaga de garagem, imóvel novo, pronto para morar. *Pagamento facilitado *Oportunidade de...

Друго
Старост понуде: 23дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Itaquaquecetuba
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

CITY BROKERS IMOVEIS

Слични огласи

Слично у иностранству