SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 196 063 €
(6 071 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
197 м²
Itapema

спаваћа собаatypical
равно197 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Deslumbrante apartamento à venda, no Edifício Sunset Valley. Que além de oferecer localização privilegiada, no Canto da Praia, em Itapema, próximo à s...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Itapema
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству