SUPA24
Остало
Остало
Остало
324 521 €
(2 535 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
128 м²
Itapema

спаваћа собаatypical
равно128 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Residencial Comodoro - Seu Novo Lar em Meia Praia, Itapema, SC

Este imóvel no Residencial Comodoro é um convite ao conforto e modernidade. Com 2 suít...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Itapema
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству