SUPA24
Остало
Остало
Остало
249 483 €
(1 512 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
165 м²
Itapema

спаваћа собаatypical
равно165 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Este espaçoso apartamento, localizado no 6º andar, é perfeito para quem busca conforto e praticidade. Com 4 dormitórios, sendo 2 suítes, este imóvel é...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Itapema
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству