SUPA24
Остало
Остало
Остало
230 685 €
(2 136 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
108 м²
Itapema

спаваћа собаatypical
равно108 м²
купатила2+

SOBRE O IMÓVEL:
- 03 suítes;
- 02 vagas;
- Sala de estar;
- Sala de jantar;
- Sacada com churrasqueira;
- Cozinha;...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаТротоарКухињски апаратиБезбедностВисоки плафониНакон реконструкције

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Itapema
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству