SUPA24
Остало
Остало
Остало
112 625 €
(2 816 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
40 м²
Itapema

спаваћа собаatypical
равно40 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

APARTAMENTO À VENDA - LE REVÊ FLAT (MEIA PRAIA)
Previsão de entrega : OUT 2025

SOBRE OS APARTAMENTOS:
- 1 e 2 Dormitórios
- 1 Vaga de garagem

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Itapema
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству