SUPA24
Остало
Остало
Остало
512 501 €
(3 559 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
144 м²
Rua Lauro Müller, Itajaí

спаваћа собаatypical
равно144 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento com 144m² mobiliado e equipado, no Edifício Marine Vision, localização no bairro Fazenda em Itajaí. Viva você e sua família com grande est...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледНамештенОтворени животни просторКупатилоТуш кабинаОдвојени тоалетХодникКухињски апаратиДрвени подВисоки плафониНакон реконструкцијеПриродно светлоМодерни стил

Друго
Старост понуде: 9дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rua Lauro Müller, Itajaí
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству