SUPA24
Остало
Остало
Остало
264 709 €
(2 406 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
110 м²
Rua Galdino Jerônimo Vieira, Itajaí

спаваћа собаatypical
равно110 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Residencial Paradiso del Mare
 
Acabamento moderno, com móveis sob medida, piso vinílico e rebaixo em gesso, garantindo conforto e sofisticação.
 
Con...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторКухињски апаратиБезбедностДрвени подВисоки плафониНакон реконструкцијеПриродно светлоМодерни стил

Друго
Старост понуде: 15дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rua Galdino Jerônimo Vieira, Itajaí
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Brava Norte Imobiliária

Слични огласи

Слично у иностранству