Листа понуда
10
10
10
77 845 €
(998 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
78 м²
RUA HERCILIO LUZ, Itajaí
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
78 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Apartamento semimobiliado à venda e para locação no Centro de Itajaí,
SEM VAGA DE GARAGEM.
Excelente oportunidade para morar ou investir no coração ...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Намештен
Природно светло
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Тип зграде:
Друго
Опрема:
Друго
Старост понуде:
12дана
Ажурирано:
5дана
Пријави оглас
Локалитети
RUA HERCILIO LUZ, Itajaí
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.